משחה לטחורים. חלק גדול מהטיפול בטחורים אינו עוסק במשחות או קרמים מיוחדים, אלא רק בטיפול אנאלי נכון. אנשים רבים מטפלים בטחורים באמצעות שילוב של סוגים שונים של משחות וקרמים, כמו גם מגוון טיפולים אחרים.

משחה לטחורים

טיפולים ללא מרשם אלו מכילים תרופות הפועלות יחד בדרכים שונות להפחתת מחלות טחורים ולהפיכת תנועות מעיים לנעימות יותר. בנוסף, חלק מהקרמים והמגבונים הרפואיים מכילים למעשה מרכיבים שבעוד שהם מרגיעים בתחילה, הם יכולים להחמיר טחורים לטווח הארוך. תרופות טבעיות אלו עשויות להביא להקלה זמנית, אך לעיתים קרובות אינן גורמות לטחורים להיעלם לחלוטין, מכיוון שלעתים קרובות הם מכילים רכיבים המחמירים אותם בהכרח.

מערכת CRH-O'Regan היא, בין היתר, סבל הטחורים שניתן להיפטר סופית מטחורים ללא כאב או הרגעה. זה פועל על שטפי דם פנימיים וחיצוניים ומאפשר להרגע בפי הטבעת, מה שגורם לנסיגת הטחורים.

אם יש לך טחורים פנימיים, תצטרך לקנות את הטיפול בצורה נרות, שיעזור להכניס את המשחה לפי הטבעת. אם אינך רואה הפחתת טחורים על ידי יישום חיצוני, ניתן למרוח את הקרם לפי הטבעת שלך, אך אם לא, נרות יכולים להועיל אם קשה להגיע לטחורים מכיוון שהם ממוקמים בתוך פי הטבעת.

בעוד שקרם טחורים המונח באופן חיצוני או פנימי יכול להביא להקלה מסוימת, ההקלה יכולה להיות קצרת מועד. אם טחורים נמשכים יותר מחמישה שבועות, מומלץ להסיר את כל רירית הטחורים החיצונית מהמשרד. הניחו רצועת גומי סביב הטחורים הפנימיים והניחו אותה למשך 2-3 ימים במשרדכם כדי להסיר אותה. יש לחתוך את הרצועה לאחר 5 ימים, מכיוון שזרם הדם לרצועה משבש את הדימום, מה שגורם לניוון הטחורים ולנשור תוך מספר שבועות.

אם אתה חושד שיש לך טחורים אך טרם קיבלת אבחנה רשמית, מומלץ להתייעץ עם רופא לפני שתשתמש בטיפול בטחורים. אם נראה כי קרמים ותרופות נגד השיש אינם עוזרים, טיפול אצל מומחה לטחורים הוא השלב הבא. אנא התייעץ עם הרופא אם אתה משתמש בתרופות אלו בפעם הראשונה מכיוון שעלולות להיות להן תופעות לוואי.

אם הטחורים שלך גורמים לך לכאב כה רב, עד שטיפול בבית לא יעזור בסימפטומים שלך, ניתוח הוא האפשרות הטובה ביותר. אם הדימום שלך כה חמור עד שטיפול ביתי לא יעזור לך להקל על הסימפטום, אז ניתוח עשוי להיות אופציה טובה עבורך. אם אתם סובלים מטחול שגורם לכאב כה רב, דימומים ודימומים עד כי הטיפול בבית אינו עוזר להקל על התסמינים.

אפשר לשקול כריתת טחורים מטחורים, המסירה בליטה פנימית של טחורים בפי הטבעת, או טחורה חיצונית, הגורמת לתסמינים אך לא השתפרה בטיפול בבית. התייעץ עם הרופא שלך עם מנתח שיבצע "כריתת הורמונים" מסורתית להסרת דימום פנימי או טכניקה חדשה לזיהוי ושיבוש אספקת הדם באמצעות סיכות וחיישני דופלר. אתה יכול לשקול ניתוח ללא דימום, כגון ניתוח להפחתת דימום או לניהולו, ו / או כריתת דימום (שם מסירים אונת טחורים פנימית), הבולטת בפי הטבעת וגורמת לתסמינים, אך לא לשיפור עם הטיפול בבית.

פעולה זו יכולה לעזור לטחורים חיצוניים הבולטים בפי הטבעת והתסמינים לא השתפרו בטיפול בבית. פעולה זו עשויה לסייע במחלת טחורים פנימית בפי הטבעת ו / או בתסמינים שאינם משתפרים לאחר הטיפול בבית.

אם אתם חווים טחורים, זוהי דרך נהדרת להפחית את הכאב ולהיפטר מגירוי שעלול להיגרם מטחורים. זה גם עוזר להקל על הסימפטומים ומעודד ריפוי, עוזר לפתור דימום מהר יותר ועוזר להקל על הסימפטומים.

בכל הנוגע להקלת הסימפטומים בזמן ההמתנה לריפוי, קרם טחורים הוא אחד הטיפולים היעילים והיעילים ביותר נגד טחורים ברחבי העולם. ישנם כמה תסמינים הנגרמים על ידי טחורים חיצוניים שאינם משתפרים עם הטיפול הביתי. אלו הם הסימפטומים הגורמים לדימום חיצוני ואינם משתפרים בטיפול בבית. זהו הסימפטום הגורם לדימום פנימי שאינו משתפר באמצעות דימום חיצוני.

טחורים יכולים להפריע לך כל כך הרבה שזה אפילו לא דורש ניתוח כדי לגרום להם להיעלם. טיפול הורמונלי בטחורים שאינם מפריעים לטחורים, למרות שאין תרופה להן. תסמיני טחורים ורועדים את הגורם להכל, אפילו ניתוח שניסה לקחת אותה משם, אך לשווא.

אופן הטיפול בטחורים תלוי בחומרת הטחורים, אך ברוב המקרים, טיפול בסיסי יכול להקל מאוד. ניתן לטפל ברוב המקרים הקלים של מחלות טחורים בשילוב של תרופות ללא מרשם כגון הידרוקורטיזון, חומצה היאלורונית וחומרים נגד פטריות. מרחו "קרם הורמונים" או "נרות" ללא מרשם המכילים חומצה הידרומורואידית. השתמש בכרית עם חומר הרדמה של לוז מכשפה או קרם מקומי עם חומר אנטי דלקתי כגון איבופרופן.

משחה לטחורים
משחה לטחורים צילום pixbay

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *