הורדת סוכר. צריכת יתר של סוכר מזיקה לבריאות.אך HFR הולך צעד קדימה ומביא עמו מזונות המווסתים את רמות האינסולין. 15 מזונות העל הסוכרתיים הטובים ביותר כוללים כוכבי על תזונתיים להורדת רמת הסוכר בדם, שריפת שומן, הפחתת דלקת והשגת יתרונות בריאותיים נוספים.

הישאר ערני ועקוב אחר רמות הסוכר בדם כדי לדעת מהו תקין, כיצד דפוסי תזונה שונים משפיעים עליו ומתי הוא גבוה. אם יש לך סימנים ותסמינים של רמות נמוכות של סוכר בדם, אכל או שתו מזונות שאינם מעלים את רמת הסוכר בדם באותה מהירות או דרמטית כמו ממתקים קשים או מקורות סוכר. לבסוף, בחירת מדד המעלה במהירות את רמות הסוכר בדם יכולה לעזור להחזיר את רמת הסוכר בדם למצב נורמלי. מאמר זה עוסק בדרכים להורדת סוכר בדם במהירות, מתי לפנות לחדר מיון ולפנות לרופא, וכמה טיפים לטיפול בלחץ דם גבוה.

אם אתם מחפשים דרכים טבעיות להורדת רמת הסוכר בדם, אוכלים בריאים וטעימים יכולים לעזור. הכינו מנות המסייעות לנרמל את רמת הסוכר בדם ועוזרות לכם למלא את הצלחת במאכלים נוספים של דם ומזון ידידותי לסוכר המסייעים להורדת רמות הסוכר בדם. אם אתה יכול לחסל את צריכת התבואה לחלוטין, תגביר את אובדן השומן ותסייע בהורדת רמת הסוכר בדם על ידי הוצאת מזון מעובד מהתזונה. ואם אתה מעוניין ב"מזונות בריאים לבריאות בריאה ", אתה יכול לעזור במזון בריא וטוב טעם.

משמשים יכולים לעזור לך להניק את השן המתוקה שלך מבלי לדאוג לסוכר בדם בגלל האינדקס הגליקמי הנמוך שלהם. עדיף לכלול תזונה להורדת סוכר בדם כגון בשר בקר, מוצרי חלב, פירות וירקות, כמו גם אגוזים וזרעים בתפריט כדי להוריד את רמת הסוכר בדם עוד יותר מהר.

נבטי ברוקולי הם מקור מרוכז של גלוקוזינולאט וגלוקוראפנין והוכחו כמקדמים רגישות לאינסולין ומורידים את רמות הסוכר בדם כאשר מוסיפים אותם לאבקה או לתמצית. EGCG יכול לסייע לחולי סוכרת על ידי חיקוי השפעות האינסולין ומעכב את ייצור הגלוקוז בכבד ובכך מוריד את רמת הסוכר בדם. נראה כי סיבים מסיסים מורידים את רמות הסוכר בדם על ידי שיפור הרגישות לאינסולין, מה שאולי אומר שאתה זקוק לפחות תרופות לסוכרת. אם אתה יודע שסוכר אינו טוב עבורך ואתה יכול להיות יזום עם בריאותך, עיין במאכלים אלה המורידים את רמת הסוכר בדם. אם תיצמד אליהם ותאכל אותם בקפדנות, תוריד את רמת הסוכר בדם בלי לאכול אותם. לאלו מכם שצריכים להוריד את רמות הסוכר בדם, ישנם עשרה מאכלים המורידים אותו באופן טבעי, על פי איגוד הלב האמריקני.

כאמור לעיל, דיאטה ופעילות גופנית הן שתי דרכים להורדת רמת הסוכר בדם, אך הן יכולות ועובדות יחד. פעילות גופנית היא הדרך היעילה ביותר להורדת רמות הסוכר בדם מכיוון שהיא מאפשרת לתאים לספוג את עודף הסוכר בדם שצף בזרם הדם שלך. אם אינך נוטל תרופות לסוכרת או תרופות כגון מטפורמין שאינן מורידות מיד את רמות הסוכר בדם, פעילות גופנית עשויה להיות הדרך הקלה ביותר להוריד את רמת הסוכר בדם.

יש בהחלט דרכים חלופיות להוריד את רמת הסוכר בדם באופן מיידי, אך זו לא בדיוק המטרה כשמדובר בסוכרת. אם אתם אוכלים כל הזמן מזונות המעלים את רמת הסוכר בדם, גופכם אוגר עודפי סוכר ושומן בתאי השומן. על ידי הורדת רמות הסוכר בדם, הורמונים אלה מקבלים פחות אותות לאחסון סוכר כשומן ובמקום זאת לקדם ירידה בשומן. עם זאת, אם אתה מוריד את רמת הסוכר בדם מהר מדי, אתה עלול להיאבק עם רמת סוכר נמוכה בדם במקום זאת.

דיאטה דלת סוכר אינה מוסדרת מדי מבחינת עיתוי הארוחות, אך חשוב לשמור על רמות הסוכר בדם בצורה כזו שלא תהפוך לאיטית בגלל מעט מדי אנרגיה. אחת הדרכים הטובות ביותר להורדת רמות הסוכר בדם היא לאכול מזונות שמשחררים לאט אנרגיה לזרם הדם.

פחמימות מזוקקות פשוטות המכילות סוכר יכולות לדחוף את רמת הסוכר בדם מהר יותר מסוכרים וסיבים טבעיים. אם אתה מקפיד על תזונה דלת סוכר של פירות, ירקות, אגוזים ודגנים מלאים, רמת הסוכר בדם תתנרם תוך מספר ימים. אחת הדרכים הטובות ביותר להוריד את רמות הסוכר בדם היא להפחית את כמות הסוכר המעובד בתזונה, כגון מזון עשיר בסוכר. לכן כדאי לחשוב היכן לצרוך ולהפחית סוכר בתזונה.

אם אתה שומר על רמות סוכר גבוהות, אתה עלול להתפתות לסוכר בדם נמוך מאוד, גם אם אין לך בעיה נמוכה בסוכר בדם. אתה יכול לבדוק את רמת הסוכר בדם לפני נטילת אינסולין כדי לוודא שהוא יורד ולא יורד נמוך מדי. אני מקווה שאינסולין יעזור לך לחזור לרמות הסוכר הרגילות בדם לפני שהוא מתחזק מדי. אם אינך עוקב אחר סוכר בדם באופן קבוע ומבחין בתסמינים של סוכר גבוה בדם, יש לך זמן לטפל בו כדי למנוע מצב חירום גבוה בדם.

הורדת סוכר
הורדת סוכר צילום pixbay

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *